Studio online – miejsce spotkań w sieci

Jak przyciągnąć uwagę widzów przed komputerami? My uważamy, że najlepiej od pierwszego spojrzenia! Każdy wie, jak ważny jest wzrokowy odbiór produktu czy marki.

Dlatego nawet najlepiej przygotowane merytorycznie wydarzenie potrafi stracić przez niedopracowaną oprawę wizualną. Z naszą scenografią stworzysz indywidualną przestrzeń dopasowaną do każdej transmisji live czy nagrania. Profesjonalne studio online pomoże wypromować Twój produkt, Twoją markę, utrwali Twoje logo w odbiorze widzów i… ucieszy oko.

Studio OREGANO

Studio KURKUMA

Studio MIĘTA

Studio SZAFRAN

Studio CHABER

Studio KOLENDRA

Studio HIBISKUS

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala tworzyć nam różnorodne scenerie

… w (i na) każdym calu!

W wynajętej przestrzeni czy we własnym biurze – w każdym miejscu możemy zaaranżować dla Ciebie studio, które świetnie wypadnie w kamerze i na miejscu. Mamy na koncie wiele różnorodnych realizacji – od mniej skomplikowanych nagrań, aż po złożone, kompleksowe realizacje telewizyjne. Podpowiemy Ci, jak i gdzie najlepiej osiągniesz zamierzony efekt!

Chciałbyś aby Twój event online wyglądał tak, jak w profesjonalnym studiu Telewizyjnym?

Wiemy, że konferencje online to trend, którego wygodę docenia większość uczestników. Mogą w nim brać udział z dowolnego miejsca, często wystarczy tylko dostęp do internetu. Jest jednak druga strona medalu. Przez mnogość tego rodzaju wydarzeń, trzeba się skupić na aspekcie wizualnym (co do merytoryki, nie mamy wątpliwości, że będzie na najwyższym poziomie). Dzięki doświadczeniu, scenografia eventu online (a nawet hybrydowego) to dla nas łatwe zadanie.

Eventy hybrydowe i online

Projekty scenografii i elementów brandingowych na potrzeby wydarzeń wirtualnych i hybrydowych realizowaliśmy wielokrotnie. Budowaliśmy już w: biurach, profesjonalnych studiach nagraniowych, salach konferencyjnych i innych wynajętych przestrzeniach.

Aranżując przestrzeń pamiętamy, że oko kamery widzi inaczej, więc elementy i detale muszą być odpowiednio wyeksponowane. Wiemy co powinno być widoczne w szerokim planie, pokazującym całą przestrzeń, a na co zwrócić uwagę przy bliskim kadrze. To, jak wygląda otoczenie mówców, prowadzących i zaproszonych gości jest niezwykle ważne dla odbioru treści.

Jakie elementy należy zaprojektować?

W zależności od Twojej lokalizacji trzeba będzie zaprojektować np. scenę, być może w biurze stworzymy 2 lub 3 mniejsze spójne scenografię spójne z brandingiem? Daj nam znać jaki event planujesz, z my pomożemy w zaprojektowaniu pięknej i funkcjonalnej scenografii.

    Formularz kontaktowy

    Planujesz event online i potrzebujesz odpowiedniego studia? Z przyjemnością Ci pomożemy, zostaw nam tylko kilka danych: