548x548_F

Filip Jędrzejczyk

BRAND MANAGER
filip@spiceforspace.pl
+48 691 376 702
Group 481

Danka
Szczepaniak-Bury

BRAND MANAGER
danka@spiceforspace.pl
+48 513 149 416
548x548_M

Marcin Jasiński

KIEROWNIK TECHNIKI
marcin@spiceforspace.pl
548x548_R

Robert Pracuch

KIEROWNIK TECHNIKI
robert@spiceforspace.pl

Możesz też napisać na nasz adres ogólny:
kontakt@spiceforspace.pl
Albo wypełnić formularz :)

O nas

Nie jesteśmy wyłącznie podwykonawcą. Stawiamy na partnerskie relacje - SPICE for SPACE to designerzy, za którymi przemawiają statuetki zdobyte w branżowych konkursach, doświadczeni producenci, no i niezawodna ekipa techniczna. Tylko Robert Makłowicz ma lepsze przepisy na sukces, ale wiadomo, Robert jest tylko jeden, a nas … jest wystarczająco, żeby się wszystko udało! Naszym chlebem powszednim jest prowadzenie projektów. Dobrze opracowany plan przygotowań, taktyka i skuteczna realizacja, to spokój dla nas i naszych Klientów. W SPICE for SPACE wierzymy, że im więcej pracy włożymy PRZED, tym większy sukces osiągniemy PO.

Pomagamy W:

 • zaprojektowaniu stoisk,
 • wykreowaniu przestrzeni,
 • dostarczeniu mebli na Twoje wydarzenie.

Znamy się na kreowaniu przestrzeni. Niezależnie, czy jest to małe stoisko targowe, czy scenografia w wielkiej hali produkcyjnej, nasze pomysły wypełnią i każdy centymetr tak, by zbudować jak najpełniejsze doświadczenie dla gości.

Design to wiele składowych:

 • Temat: zaczniemy od tematu wydarzenia, ponieważ jest to punkt wyjścia dla całego projektu zarówno scenografii jak i targów. Określimy, jak temat wydarzenia wpłynie na design, przykładowo użycie kolorów, motywów i elementów powinno być spójne z marki.
 • Kolorystyka: porozmawiajmy o palecie kolorów użytych w trakcie eventu i jak wpłyną one na atmosferę. Czy kolory są jasne i radosne, czy raczej stonowane i eleganckie? Jakie emocje chcemy wywołać u odbiorców za pomocą kolorów?
 • Ustawienie: wspólnie zaplanujemy jak zostanie ustawiona przestrzeń, w której odbywa się event. Zdecydujemy, jakie elementy dekoracyjne zostaną użyte, na przykład kwiaty, dekoracje świetlne, dywany itp. Jakie i czy są wydzielone przestrzenie do siedzenia i jak wygląda ich aranżacja?
 • Oświetlenie: to kluczowy dla designu element. Wpływa na nastrój i atmosferę. Określimy, jakie rodzaje oświetlenia zostaną wykorzystane w scenografii i jakie efekty stworzą. Czy jest to oświetlenie jasne i funkcjonalne, czy raczej ciepłe i przytulne?
 • Detale: Ostatnim elementem, na który zwrócimy uwagę, są detale. Zaprojektujemy i pokażemy dodatki, które zostaną użyte, przykładowo: ozdoby stołów, menu, tabliczki z nazwiskami gości itp. Jakie elementy dodatkowo podkreślą temat wydarzenia?

Znamy się na kreowaniu przestrzeni. Niezależnie, czy jest to małe stoisko targowe, czy scenografia w wielkiej hali produkcyjnej, nasze pomysły wypełnią i każdy centymetr tak, by zbudować jak najpełniejsze doświadczenie dla gości.

Jeżeli nie znasz odpowiedzi na te pytania -, spokojnie, od tego masz nas. Spotkamy się i wspólnie wypracujemy koncepcję. Żeby proces projektowania był sprawny i skuteczny chcemy jak najlepiej poznać Ciebie i Twoją marką. Dzięki temu stworzymy jeden wspólny zespół, który wypracuje najlepszy pomysł i go z sukcesem go zrealizuje..

  Formularz kontaktowy

  Z przyjemnością z Tobą porozmawiamy, zostaw nam tylko kilka danych: