Scenografia wspiera Twoją markę

Scenografia jest jednym z kluczowych elementów wydarzenia. Kreuje odpowiedni klimat i atmosferę dla uczestników, prezentując markę i jej branding.

Scenografia to projekt, który osadzamy w konkretnym miejscu, aranżując całą przestrzeń eventową. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, starannie dostosowując go do tematu i celów wydarzenia, aby wywrzeć najlepsze wrażanie na gościach. Projekt dopasowujemy do filozofii Twojej marki, jej stylu i brandingu. Światło, przestrzeń, funkcja – to podstawowe składowe, które tworzą scenografię stacjonarną 10/10.

Jak to robimy?

  • analizujemy kolorystykę Twojej marki,
  • cel,
  • klimat planowanego wydarzenia,
  • do tego dostosowujemy naszą propozycję.

Proces tworzenia scenografii to nie tylko elementy sceniczne tj. oświetlenie, dekoracje i elementy audiowizualne. Składają się na nią także meble, dodatki, kwiaty i inne elementy dekoracyjne oraz brandingowe.

Potrzebujesz naszej ekipy? Napisz na nasz adres ogólny :
kontakt@spiceforspace.pl
Albo wypełnić formularz :)

Z czego składa się scenografia?

Często największe wrażenie na gościach robi scena i to właśnie ona jest głównym elementem scenografii. To serce konferencji, w którym odbywają się spotkania, panele dyskusyjne, wykłady i prezentacje

Ale naszą filozofią jest budowanie kompleksowego doświadczenia dla uczestników. Zadaniem scenografii jest towarzyszenie uczestnikom przez całą „podróż” przez event, od momentu wejścia do opuszczenia wydarzenia. Zaczynamy od startu – oznaczenia, kierunkowskazów i recepcji spójnych z KV wydarzenia. Potem przechodzimy z gośćmi dalej, dbając o ich komfort, koncentrując ich przy scenie, ale planując także ich podróż we wszystkich strefach eventu.

Sprawdź ofertę na indywidualną produkcję scenografii:

  1. Po prostu nietypowe. Projektujemy i produkujemy nietypowe przedmioty, elementy wyposażenia i rekwizyty.
  2. Co tylko wymyślisz. Lubimy to, czego dotąd nie było. Od statuetek, po interaktywne rekwizyty dla promocji sprzedaży.
  3. Od projektu do przedmiotu. Projektujemy, przygotowujemy wizualizacje, a po ich akceptacji produkujemy. Bezpiecznie.
  4. Na chwile, albo na lata. Pamiętamy o celu. Dobieramy materiały tak, by przedmioty były z Tobą tak długo, jak są Ci potrzebne.

Jeszcze nie ufasz? Nie szkodzi!

Do każdego projektu przygotowujemy wizualizację 3D, która pozwolą Ci upewnić się z wyprzedzeniem, jak Twoja przestrzeń będzie się prezentować. Możesz wybrać jedno z poniższych rozwiązań, które dostosujemy do brandingu Twojej firmy lub marki, a jeżeli nie znajdziesz nic dla siebie, przygotujemy scenografię na życzenie w 100% dostosowaną do Twoich potrzeb.

Na jakie wydarzenia przyda się scenografia?

Inaczej będzie wyglądać scenografia merytorycznej konferencji, inaczej Gali rozdania nagród z występem gwiazdy. Podpowiedź: ta sama scena może przybierać różne funkcje: w dzień być sceną, na której odbywają się wykłady, a wieczorem zamieniać się w imprezową estradę.

Z czego składa się scena?

Scena, czyli główny element scenografii konferencyjnej, to nie tylko podest i ekran, to także elementy, które wypozycjonują Twój brand jako gospodarza. Dobór kolorów, elementów, materiałów odgrywają istotną rolę i współgrają z tym, co będzie działo się na samej scenie.

Scenografia jak w profesjonalnym studiu telewizyjnym

Konferencje online to trend, którego wygodę docenia większość uczestników. Przez mnogość tego rodzaju wydarzeń, trzeba się skupić na aspekcie wizualnym). Dzięki doświadczeniu, scenografia eventu online (a nawet hybrydowego) to dla nas łatwe zadanie.

Eventy hybrydowe i online

Projekty scenografii i elementów brandingowych na potrzeby wydarzeń wirtualnych i hybrydowych realizowaliśmy wielokrotnie. Budowaliśmy już w: biurach, profesjonalnych studiach nagraniowych, salach konferencyjnych i innych wynajętych przestrzeniach.

Jak scenografię widzi kamera?

Konferencje online to trend, którego wygodę docenia większość uczestników. Przez mnogość tego rodzaju wydarzeń, trzeba się skupić na aspekcie wizualnym). Dzięki doświadczeniu, scenografia eventu online (a nawet hybrydowego) to dla nas łatwe zadanie.

Jakie elementy należy zaprojektować?

W zależności od Twojej lokalizacji trzeba będzie zaprojektować np. scenę, być może w biurze stworzymy 2 lub 3 mniejsze spójne scenografię spójne z brandingiem? Daj nam znać jaki event planujesz, z my pomożemy w zaprojektowaniu pięknej i funkcjonalnej scenografii.