Scenografia zgodna z filozofią Twojej marki

Scenografia stacjonarna to projekt Twojego eventu w konkretnej lokalizacji np. hotelu czy centrum konferencyjnym.

Z czego składa się taka scenografia?

Często największe wrażenie na gościach robi scena i to właśnie ona jest głównym elementem scenografii. To serce konferencji, w którym odbywają się spotkania, panele dyskusyjne, wykłady i prezentacje Ale naszą filozofią jest budowanie kompleksowego doświadczenia dla uczestników. Zadaniem scenografii jest towarzyszenie uczestnikom przez całą „podróż” przez event, od momentu wejścia do opuszczenia wydarzenia. Zaczynamy od startu – oznaczenia, kierunkowskazów i recepcji spójnych z KV wydarzenia. Potem przechodzimy z gośćmi dalej, dbając o ich komfort, koncentrując ich przy scenie, ale planując także ich podróż we wszystkich strefach eventu.

Ale scenografia może być…

dopasowana do filozofii Twojej marki, jej stylu i brandingu. Światło, przestrzeń, funkcja – to podstawowe składowe, które tworzą scenografię stacjonarną 10/10.

Scena, czyli najczęściej główny element scenografii konferencyjnej, to nie tylko podest i ekran, to także elementy, które wypozycjonują Twój brand jako gospodarza. Dobór kolorów, elementów, materiałów i ilości tychże odgrywają istotną rolę i współgrają z tym, co będzie działo się na samej scenie. Inaczej będzie wyglądać scenografia całodziennej stricte merytorycznej konferencji, a inaczej Gali rozdania nagród wraz z występem gwiazdy wieczoru.

Pamiętajmy, że jedna, ta sama scena może przybierać różne funkcje: w dzień być sceną, na której odbywają się wykłady, a wieczorem zamieniać się w imprezową estradę muzyczną.

A jeżeli to nadal za mało… sprawdź ofertę na produkcję indywidualną

  1. Po prostu nietypowe. Projektujemy i produkujemy nietypowe przedmioty, elementy wyposażenia i rekwizyty.
  2. Co tylko wymyślisz. Lubimy to, czego dotąd nie było. Od statuetek, po interaktywne rekwizyty dla promocji sprzedaży.
  3. Od projektu do przedmiotu. Projektujemy, przygotowujemy wizualizacje, a po ich akceptacji produkujemy. Bezpiecznie.
  4. Na chwile, albo na lata. Pamiętamy o celu. Dobieramy materiały tak, by przedmioty były z Tobą tak długo, jak są Ci potrzebne.

Jeszcze nie ufasz? Nie szkodzi!

O każdego projektu przygotowujemy wizualizację 3D, która pozwolą Ci upewnić się z wyprzedzeniem, jak Twoja przestrzeń będzie się prezentować. Możesz wybrać jedno z poniższych rozwiązań, które dostosujemy do brandingu Twojej firmy lub marki, a jeżeli nie znajdziesz nic dla siebie, przygotujemy scenografię na życzenie w 100% dostosowaną do Twoich potrzeb.

    Formularz kontaktowy

    Planujesz stoisko na targach dla swojej firmy? Z przyjemnością Ci pomożemy, zostaw nam tylko kilka danych: